Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2016-08-17 23:44:09

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Droga wiodąca ku północnemu mostowi

- O, tak, tak jasne! - odpowiedział natychmiastowo, trochę głośniej niż zazwyczaj. Raz jeszcze zrobił szybkich parę okrążeń, by dać upust energii, przy czym często się zatrzymywał, by powiedzieć na głos parę słów. - Tylko jakby to zrobić...
- Bo wiecie, tu chyba trzeba ustalić jakieś zasady, no nie? - Nie oczekiwał odpowiedzi.
- Bo ja jestem stąd, a wy stamtąd.
- Więc pewnie znacie inne rzeczy niż ja...
- Skąd pewność, że znamy te same rzeczy?
- A jakby tak użyć kategorii, że tylko te rzeczy, które wszyscy znamy? - Z zawrotną prędkością zrobił jeszcze kilkanaście kółek, po czym się zatrzymał.
- Już wiem! - wykrzyczał uradowany. - Czyli ja zaczynam. No okay.
Zatrzymał się w powietrzu, ręce przyłożył do tułowia. Wyprostował się i czekał. Po paru sekundach spojrzał oczyma w dół i nie zmieniając pozycji poszybował w dół, by dotknąć ziemi. Chwilę później też włosy mu się najeżyły a iskry z nich sunęły ku górze. Zamknął oczy.
Nora niezbyt ochoczo odwróciła się do niego i przypatrywała, starając się odgadnąć, co pokazuje.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#32 2016-08-18 22:56:04

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Droga wiodąca ku północnemu mostowi

Przez krótką chwilę Yasuhiro był zbyt zajęty marzeniem, by duszek się zamknął, by go słuchać, co sprawiło, że nagła cisza go zdezorientowała. Zajęło mu moment zrozumienie, że bezruch ich elektrycznego "przyjaciela" był spowodowany rozpoczęciem przez niego zabawy. Obserwował go przez chwilkę.
- Drzewo? - zapytał zanim zdążył się powstrzymać.
Debilu! Udawaj, że nie masz pojęcia co pokazuje to nie będziesz musiał nic robić!

Offline

 

#33 2016-08-23 13:47:54

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Droga wiodąca ku północnemu mostowi

- Taaak! - duszek oderwał się od ziemi jak oparzony. - Juuuu huuuu! Zgadłeś! Twoja kolej.
Podleciał do niego, by dać zachęcające uderzenie z bara. W ostatniej chwili się zatrzymał i wycofał. Z rękoma wyciągniętymi przed sobą, powiedział:
- Przepraszam, zagalopowałem się troszkę. Tak ciut ciut.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#34 2017-04-15 16:33:12

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Droga wiodąca ku północnemu mostowi

Yasuhiro rzucił tylko duszkowi jedno ostre spojrzenie mówiące coś w stylu "Nawet nie próbuj." po czym chcąc, nie chcąc wstał spod drzewa i wyszedł na środek polanki.
Bawić mu się zachciało, cholera jedna...
Chłopak stał przez chwilę w bezruchu, z lekko wymuszonym uśmiechem, szukając w głowie pomysłu na wygłupienie się. Wreszcie rozłożył szeroko ręce i zaczął poruszać nimi, udając fale.
Tia....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gks-klan.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.am.pun.pl