Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny


#1 2016-03-20 17:40:58

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Kąpielisko

- To dobrze. Ten las wydawał się większy, a jednak każde miejsce jest blisko - odparła, po chwili zastanowienia. Plus 5 do bezpieczeństwa.
Nora wyczuła to, że elfka próbuje nawiązać z nią jakąkolwiek relacje. Mieszkały razem już kilka tygodni, a ich dialogi naprawdę ograniczały się do koniecznych. Yumiko jednak nigdy nie dawała wrażenia, że ich nieistniejąca relacja jej jakkolwiek przeszkadzała. Wydawała się dla Nory samotniczką, która zamiast w akademiku wolałaby mieszkać w lesie wśród lisów i śpiewu ptaków. Jak teraz Norweżka o tym myśli, to nie może nie czuć się lekko zażenowana sobą. Automatycznie przykleiła Yumiko łatkę elfa, nie zważając na jej w połowie ludzkie pochodzenie i dała się ponieść stereotypowi elfa. Przecież nawet w książkach pisało, że żyją wśród ludzi, a nie są rozproszeni w lisich norach.
Podczas gdy Yumiko wydawała się być odosobnionym elfem — Nora była Norą. Wstrząśnięta, przerażona, chowająca się w swoim pokoju. Nigdy nie miała odwagi, ani nie czuła potrzeby komunikacji z pół elfem. Wiedziała, że brakowało jej bliskiej osoby w tym bagnie, do którego wpadła, a Yumiko by się świetnie do tego nadawała (w połowie człowiek, wychowana na Ziemi, spokojna). Ale nic, jak elf to nieludź. Jak nieludź to idziem się chować w szafie. Co z tego, że samemu jesteś nieludziem. 
- Yumiko - Nora zrobiła przerwę, zastanawiają się, czy to pierwszy raz zwróciła się do dziewczyny po imieniu. - Naprawdę nie wiem, czy czuję się komfortowo mówiąc o sobie. To trochę głupie - spojrzała na drogę przed nimi - mówić o czymś o czym niewiele wiesz. - Smutne acz prawdziwe. Nie chciała niszczyć prób koleżanki w nawiązaniu rozmowy, więc szybko z małym uśmiechem pomachała ręką. - Jestem pewna, że jakbyś zapytała o to Yasuhiro, ten dałby Ci monolog na całą drogę.
Naprawdę nie chciała dać oschłego wyrazu siebie i zniechęcać dziewczynę do rozmowy.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#2 2016-03-21 02:10:39

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Jak nie ma o czym mówić to nic się nie poradzi, wiem chociaż dzięki temu jakiego tematu unikać na przyszłość. - Powiedziała przenosząc przy tym wzrok lekko w stronę Nory. - Za to Kenta jakby zaczął o sobie opowiadać to pewnie nikt by nic z tego nie zrozumiał i poplątał by się przy tym kilka razy. - Dodała próbując utrzymać rozmowę. - Jak chcesz mogę powiedzieć cokolwiek o sobie. Niestety nie mam żadnych wstrząsając lub nad wyraz ciekawych historii z przeszłości, ale jak byś chciała się czegoś o mnie dowiedzieć to pytaj. - Dopowiedziała po chwili aby mieć pewność, że ich konwersacja nie wyląduje nagle w martwym punkcie, czekała tym samym na reakcję Nory na jej propozycję.

Offline

 

#3 2016-03-21 14:19:05

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Kenta... Ma swój świat,  ale to chyba jego urok. 
- Cóż,  właściwie to mam pytanie -  zaczęła niepewnie. - Jak tu trafiłaś? Mam na myśli -  jesteś z Ziemi,  prawda? Czy więcej nieludzi nas tam otaczało?


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#4 2016-03-22 20:03:08

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Tak jestem z Ziemi, Elfy osiedliły się na niej, niestety nikt nigdy nie chciał mi powiedzieć skąd przybyły i dlaczego akurat wybrali Ziemię. Po jakimś czasie po prostu przestałam pytać i zostawiłam tę sprawę bez odpowiedzi. Ogólnie przez takie niespodziewane przybycie elfy były w większości odrzucane i nietolerowane przez ludzi, na szczęście ominęło to wioskę z której pochodzi moja mama. Tym oto sposobem była w stanie poznać mojego Ojca, który nie czuł odrazy do nowo poznanej rasy. - Tutaj Yumiko zrobiła krótką przerwę aby zastanowić się co powiedzieć dalej. - A co do drugiego pytania, po Ziemi wędrowałam bardzo dużo i poza elfami nie spotkałam niczego co by wyróżniało się na tyle, że mogło by być nazwane nieludziem.

Offline

 

#5 2016-03-24 20:05:18

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Ej, chwila, chwila — Nora zmarszczyła lekko czoło, a kącik jej ust mocno wybił do góry, dając jej twarzy bardzo ekspresywny wyraz. Pewna kwestia mocno zmusiła ją do myślenia. — Jesteśmy w jednym wieku, prawda? Twoi rodzice jak się poznali, no nie wiem, dwadzieścia, trzydzieści lat temu, to elfy wtedy nadal mieszkali w wioskach? A co najlepsze — ludzie byli tego świadomi. Sorry, ale to dla mnie dziwne. Naprawdę. Mamy XXI wiek, mamy mass media a informacjami jesteśmy szykanowani na każdym kroku. Jakim więc cudem elfy uznawane są tylko za jakiś wytwór fantastyki?


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#6 2016-03-26 14:59:19

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Przez to jak z początku zostały odrzucone Elfy zaczęły głównie osiedlać się z dala od ludzi. Czas mijał, a  jeszcze od czasu do czasu pokazywali się tacy co nie mogli pogodzić się z ich pojawieniem, i próbowali dowiedzieć się o nich czegoś więcej drogą pokojową, lub jak to częściej bywało poprzez ataki. Elfy coraz bardziej więc starały omijać się ludzi z daleka, tak samo później i ludzie. Jeszcze przez jakiś czas na całym świecie było głośno o elfach, ale ni stąd ni zowąd sprawa ucichła. Może istnienie takich dziwnych kreatur zaczynało być niezręczne dla świata i woleli zostawić ich w spokoju? Mimo to nie rozumiem jak to jest możliwe, że sprawa takiego rzędu została zostawiona tak po prostu bez odpowiedzi. Cała ta historia wydaje się pewnie dla ciebie strasznie dziwna? - powiedziała przenosząc wzrok na Norę.

Offline

 

#7 2016-03-26 18:58:47

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Sugerujesz, że w dzisiejszych czasach elfy zostały uznane jako takie... no nie wiem. Tabu? Czy po prostu uznali was za ludzi? Kształt małżowiny raczej nie jest aż tak trudny do akceptacji. Tak trochę jak z rudymi. Kurde... głupia myśl mi teraz chodzi. No bo widzisz, jeśli nagle o elfach przestano mówić, to może jest ktoś tam na górze, co ucisza media i tak dalej.
- Cholernie... dziwne - dodała po chwili. - Czyli mamy sobie inny świat i inne rasy, z niektórymi nawet żyjemy i na dobrą sprawę nic o nich nie wiemy. Zaraz jeszcze się okaże, że wytwory mitologii to nie był taki pic na wodę.
W oddali można już było zobaczyć wodę.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#8 2016-03-28 13:53:35

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Tabu czy nie tabu, znajdując się pośrodku tej dziwnej historii, jako pół-człowiek i pół-elf trafiłam do tej jeszcze dziwniejszej szkoły. - Yumiko chciała coś jeszcze dopowiedzieć, ale widok wyczekiwanej wody automatycznie zmusił ją do zmiany tematu rozmowy, która i tak już wydawała się zakończona. - Wygląda na to, że to już tutaj. - Powiedziała odkładając plecak szykując się do już jej drugiej kąpieli tego dnia. Bez większego zastanowienia rozebrała się i wskoczyła do wody.

Offline

 

#9 2016-03-31 16:35:54

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

- Taa... - odpowiedziała cicho Nora, dłonią przeczesując włosy. Te nie były jeszcze tłuste, ale pod koniec tego dnia pewnie by były. Z jednej strony było ryzyko, że ją przewieje i będzie chora, ale postanowiła zaryzykować. Rozejrzała się wokół, czy aby na pewno nikogo nie ma. Podeszła do pewnego krzaka, gdzie postawiła swój różowy plecak i wyjęła z niego mydło w płynie i mały szampon. Zdjęła z nóg swoje wychodzone, brązowe adidasy i ciemne skarpetki, które zostawiły po sobie różowy ślad na kostce. Szybko wrzuciła je do jednorazowej reklamówki i podeszła bliżej wody, by sprawdzić wodę, aż dreszcz przeszedł przez jej skórę. Zimneeee...
Szybko wyjęła stopę z wody i po raz drugi rozejrzała się, czy nikogo w pobliżu nie ma. Było tutaj parę krzaczków, ale nie na tyle, by ktoś przypadkiem nie zobaczył jej nago. Eureka! Dopiero teraz przypomniała sobie, że miała strój kąpielowy w plecaku. Szybko go wyjęła i rzuciła na brzeg. W trymiga uwinęła się ze zdjęciem swojego dołu od moro. Yumiko akurat nie spoglądała w jej stronę, więc nie czuła oporów, by zdjąć majtki i szybko założyć zielony dół od stroju kąpielowego. Wciąż nie czuła się przy elfce na tyle komfortowo, by swobodnie się na jej oczach rozbierać. Nora sama z siebie uznawała to za dziwne, bo nie miała zbyt dużo powodów do kompleksów, ale tak po prostu już miała. Następne do odstrzału poszła bluza i top. Tu już nie krępowała się, że Yumiko zobaczy ją w jej brązowym staniku, ale i tak założyła pierw górę od stroju na bieliznę. Dopiero chwilę potem pozbyła się biustonosza, zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo jego fiszbina jej przeszkadzała.
Teoretycznie była już gotowa. Położyła dłonie na biodrach i patrzyła nad wodę przed nią. Raz jeden zatopiła w niej stopę. Zimnaaa...
Przygotowywała się mentalnie na wejście do wody, więc stała na brzegu patrząc na taflę. I stała, i czekała.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#10 2016-04-02 23:51:34

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

Yumiko po chwili w wodzie odwróciła się w stronę Nory. Ta stała niepewnie przy samej wodzie. Łatwo można było wywnioskować, że w odróżnieniu od Yumiko nie przepada za bezmyślnym wskakiwaniem do zimnej wody. Trochę ją zaskoczyło, że założyła strój kąpielowy. Jak widać nie chciała się tak po prostu przy niej rozbierać, nie żeby ją to jakoś dziwiło, nawet jeśli trochę już ze sobą rozmawiają to tak naprawdę ledwo co się znają. Przydało by się mimo to ją jakoś zachęcić do wejścia do wody. Nigdy nie próbowała być tak otwarta do innych ludzi no ale w tego dnia i tak już na tyle poszalała w tej sprawie więc przydało by się i teraz. Podpłynęła więc do Nory próbując coś powiedzieć ale skończyło się jednak na tym, że gdy już była blisko wyciągnęła do niej rękę dodając to tego lekki uśmieszek. Mimo to wyglądało, że Nora zrozumiała intencje koleżanki.

Offline

 

#11 2016-04-03 15:05:01

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

Spojrzała na płynącą w jej stronę koleżankę z lekkim grymasem na twarzy. Gryzła przy tym swoją dolną wargę.
- Ta woda jest lodowata - skomentowała niepewnie Nora, po czym dostrzegła wysuniętą w jej stronę rękę. Chwilę się wahała, jednak podała koleżance dłoń i powoli postawiła jedną stopę w wodzie. Tym razem nie zamoczyła jej, a pewnie postawiła. Chwilę potem postawiła drugą trochę dalej, a przez jej ciało przeszły kolejne dreszcze. W takich momentach fajnie by było mieć kontrolowane moce.
Spojrzała na Yumiko, ta natomiast wydawała się, jakby temperatura wody, w żaden sposób jej nie przeszkadzała. I gdyby nie ręka półelfki - Nora by już dawno z wody wylazła.
- Dzięki, ale chyba dam już radę. - Puściła rękę i zamknęła oczy. Sekunda przygotowania i chlup do wody.
Długo tak nie wytrzymała i wstała jak oparzona. Zmoczona była od stóp do głów. Trzymała się za ramiona, trzęsąc się jak galareta. Raz jeszcze spojrzała na Yumiko, by dostrzec u niej jakiekolwiek oznaki, że woda jej przeszkadza.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#12 2016-04-05 21:55:06

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

Yumiko widząc, że Norze nadal jest zimno chciała jej jeszcze jakoś pomóc. Zaproponowała jej, żeby nie stała tak w jednym miejscu bo na pewno jej to nie pomorze się ogrzać. Sama zaczęła stosować się do swojej rady, gdyż zaczynała lekko odczuwać zimno. Odpłynęła więc kawałek dając tym samym znak ręką Norze aby za nią podążała. Zaczęła więc wykonywać polecenie swojej elfiej przyjaciółki, z początku niepewnie, lecz wystarczyła tylko chwila aby przekonała się, że było to dobrym pomysłem. Już niedługo można było zobaczyć, że problemy z zimnem minęły, a tym samym dziewczyny zaczęły zajmować się tym po co tak naprawdę tutaj przyszły.

Offline

 

#13 2016-04-06 13:23:24

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Kąpielisko

A więc poruszała się, jak mówiła koleżanka. Szybko się umyła, wraz z głową, po czym z wielką chęcią wyszła na ląd i przebrała się w nową bieliznę, te same morowe spodnie i beżową bluzkę z rękawem za łokcie. Czuła burczenie w swoim brzusiu, więc zasugerowała, by się pośpieszyć do obozu.

z/t


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoki-hodowla.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.am.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl