Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-08-08 21:02:29

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Pierwsze piętro

Piętro, które jest pierwsze. Znajdują się tu pokoje nauczycielski, pielęgniarki, rady uczniowskiej, sekretariat i gabinet dyrektora.

Offline

 

#2 2016-02-13 19:47:57

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

-Cholera, znowu zaspałem.-przeklinał sobie w myślach. Spóźnienia Kenty nie były czymś nowym i już się zdążył przyzwyczaić, że zawsze musi biegnąć na lekcje, a minęły dopiero kilka dni nauki w tej szkole. Przecież fajne sny były czymś lepszym niż budzik. Przy okazji trzeba znowu kupić nowy. Biegł przed siebie, kiedy zauważył wyłaniającą się sylwetkę z pokoju dyrektora. Instynktownie się zatrzymał, bo nie chciał od samego rana słuchać kazań dyrektora a to że nie można biegać bo korytarzu, skakać przez okna lub wdrapywać się na dach bo ściannie. Gdy już był wystarczająco blisko celu ukłonił sie ładnie i powiedział "dzień dobry".

Offline

 

#3 2016-02-13 19:55:28

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

Yasuhiro wychodził właśnie z gabinetu dyrektora, a w jego głowie nadal przewijały się fragmenty rozmowy z mężczyzną, kiedy usłyszał dobiegające z jego lewej strony grzeczne powitanie. Odwrócił się w stronę jego źródła i zobaczył pochylonego nieco chłopaka wyglądającego na jednego z uczniów.
- Dzień dobry? - zapytał zdezorientowany pokazując na siebie palcem. Zaraz potem uśmiechnął się - Wiem, że mamy podobne fryzury, ale czy ja wyglądam ci na dyrektora? -

Offline

 

#4 2016-02-13 20:02:03

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

Spojrzał w stronę rozmówcy stał przed nim młody chłopak w yukacie nie przypominał ucznia, ale nauczyciela też nie. -Uff, czyli to nie dyrektor, całe szczęście. To nie przez fryzury, tylko każdy próbuje jak może żeby omijać ten kabinet najbardziej ja. Dlatego dziwne jest jak ktoś z własnej woli tam wchodzi. A tak przy okazji jestem Akamori Kenta.-Wyciągnął w jego stronę rękę w geście uściśnięcia dłoni

Offline

 

#5 2016-02-13 20:22:58

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

- Kistukami Yasuhiro - odparł chłopak i uścisnął wyciągniętą w jego stronę dłoń. Niemal w tym samym momencie drzwi gabinetu otworzyły się ponownie, a z środka wychyliła się głowa dyrektora.
- Kitsukami, poczekaj... - zaczął myśląc, że ten będzie na końcu korytarza. Zamiast tego spojrzał na ich dwóch stojących tuż przed jego gabinetem - Akamori... - powiedział cicho, po czym klasnął w ręce - Wiem! Przydaj się na coś i zaprowadź Kitsukami'ego do klasy. -

Offline

 

#6 2016-02-13 20:32:22

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

-Dobrze.W takim razie chodźmy.-łapiąc chłopaka za rękę i ciągnąc w stronę klasy.-Chyba jeszcze się nie dowiedział.-Mamrotał sobie pod nosem.- A więc miło mi cię poznać. Jesteś tutaj nowy? Jaki numer pokoju? Ulubione jedzenie? Numer buta? Jakim potworem jesteś? Skąd jesteś? -Przestał myśleć i zaczął zadawać nowo poznanemu chłopakowi masę pytań.

Offline

 

#7 2016-02-13 20:36:12

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

Yasuhiro uwolnił swoją rękę z uścisku Kenty, po czym wziął głęboki wdech.
- Powiedzmy. Jakikolwiek. Słodycze. 44. Pozostawię to twojej wyobraźni. Można powiedzieć, że z północy. - przerwał na chwilę - O czym miał się nie dowiedzieć? -

Offline

 

#8 2016-02-13 20:39:07

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

-Biegnąc rano nie wyrobiłem na zakręcie i jakby to ująć... Stworzyłem nowe drzwi do pokoju za ścianą.

Offline

 

#9 2016-02-13 20:42:54

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

Yasuhiro spojrzał na Kentę zkonsternowanym wzrokiem.
- ...Taaaak... Trochę go sobie pounikasz. - powiedział powoli - Daleko jeszcze do tej klasy? -

Offline

 

#10 2016-02-13 22:18:33

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

Po przejściu kilku korytarzy. Kenta wypiął klatkę piersiową dumnie. -Nie daleko. Zostało nam tylko wyskoczyć przez okno i wejść przez okno. -Po czym wyskoczył jak poparzony. Gdy wylądował jak akrobata wstał z ręką wyprostowanymi do przodu po czym rozchylił je w różne strony i przyłożył do ciała. -Udało się! Wreszcie lądowanie wykonałem poprawnie.

Offline

 

#11 2016-02-13 22:23:26

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

Yasuhiro spojrzał na szczęśliwego Kentę, po czym wzruszył ramionami i zgrabnie zeskoczył na dół.
- To tylko pierwsze piętro... - pomyślał wesoło - To jakieś święto? - zapytał kolegę.

Offline

 

#12 2016-02-13 22:46:21

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Pierwsze piętro

Odwrócił się i spojrzał zdziwiony. -Święto? Nie, ja tak zawsze skacze z okna jak jestem spóźniony, żeby spróbować prześlizgnąć się do swojej ławki tak, żeby nauczyciel nie zauważył.

Offline

 

#13 2016-02-13 22:48:54

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Pierwsze piętro

- W sensie, że z tym udanym lądowaniem... Nieważne... - powiedział Yasuhiro machając ręką - Czy my w ogóle zdążymy na tą lekcję? - zapytał biegnąc na Kentą.

w/z

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bitwa-bakugan.pun.pl www.zubrzyca-cs.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.l2fenix.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl