Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » RP
  •  » Karta Ucznia Akademii // Alyss Bieatrisa Ekaterina von Schrödinger

#1 2014-01-24 14:12:25

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Karta Ucznia Akademii // Alyss Bieatrisa Ekaterina von Schrödinger

Dyrektor Akademii Zimowego Brzasku
*podpis nieczytelny*




Dane Ucznia



Alyss Bieatrisa Ekaterina von Schrödinger



Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek
Data urodzenia: 13/07
Grupa krwi: 0
Wzrost: 161 cm

Zakończyła naukę w Akademii Zimowego Brzasku 28 sierpnia mając szesnaście lat.

------------------------------------------------------------------------
Informacje
------------------------------------------------------------------------


Alyss najprawdopodobniej urodziła się w rodzinnym zamku. Nie jestem w stanie sprawdzić prawdziwości tej informacji, ponieważ nigdy na ten temat z jej ojcem nie rozmawiałem. Teraz twierdza jest pełna potworów i niebezpieczne byłoby się do niej zbliżać, co utrudnia mi dostanie się do dokumentów przechowywanych w bibliotece.


Dziewczyna nie pamięta swojej rodziny. Jako jedyna przeżyła masakrę, jaka miała miejsce w jej rodzinnym zamku w dniu jej siódmych urodzin. Masakrę spowodowaną przez kogoś, kto bardzo dobrze znał zarówno jej ojca, jak i mnie. Nadal nie wiem, dlaczego to zrobił.


Alyss jest córką jednego ze szlacheckich rodów. Dziewczyna, poza tym jak się nazywa, nie pamięta nic z czasu przed wymordowaniem jej rodziny.

„Moje wspomnienia? Najstarsze to krzyki, zapach krwi i czerwone oczy wampira, który wymordował moich bliskich.” – Alyss

Została znaleziona ledwo żywa, z rozszarpaną szyją w sali balowej zrujnowanego zamku. Nie miałaby szans na przeżycie gdybym nie przybył do wioski, do której została przeniesiona. Uleczyłem dziewczynkę i dałem jej rodowy pierścień jej ojca, który odzyskałem z jego twierdzy.

„Weź ten pierścień. Niech przypomina ci on o twojej utraconej rodzinie.” – Moje słowa skierowane wtedy do Alyss

Zabrałem Alyss do swojej szkoły. Gdy z nudów zaczęła uczyć się magii okazało się, że ma dosyć duże zdolności. Z początku uczyła się sama, potem z moimi wskazówkami, aż wreszcie dołączyła do uczniów, jako moja córka, żeby nikt nie zastanawiał się, kim jest. Nie była najpotężniejsza, ale to, że spędziła na nauce prawie dziewięć lat – a nie trzy jak reszta uczniów – sprawiło, że o wiele lepiej rozumie magię. Osiąga dobre wyniki w większości jej dziedzinach i nie musi polegać na inkantacjach, jeśli już wcześniej je poznała. Może też ingerować w rzucone i lekko zmieniać rzucane czary. Wkrótce po zakończeniu nauki Alyss opuściła Akademię w poszukiwaniu wiedzy, której nie ma w bibliotece i w celu odkrycia, kto pozbawił ją jej rodziny. Nie zatrzymywałem jej, ma do tego prawo. Mam tylko nadzieję, że jej podróż, która na pewno nie będzie bezpieczna, nie przyniesie jej śmierci. Jest córką mojego najlepszego przyjaciela, a ja sam się do niej przywiązałem przez te dziewięć lat, które spędziła pod moją opieką… Boję się też o… *w tym miejscu kartka jest uszkodzona i nie jest możliwe przeczytanie tekstu* Z dala od mojej magii może przestać działać.

------------------------------------------------------------------------
Wygląd
------------------------------------------------------------------------


Alyss jest raczej drobną dziewczyną. Jej włosy sięgają do łokci. Teoretycznie są one kruczoczarne, ale jakiś czas po jej piętnastych urodzinach ich końcówki zaczęły robić się srebrno-białe. Teraz czarna jest tylko połowa. Poza tym jej lewe oko jest fioletowe, a prawe - niebieskie. Zmieniający się kolor włosów i fioletowe lewe oko to najprawdopodobniej wina *tekstu ponownie nie da się przeczytać* co potwierdza moje przypuszczenia. Na lewej stronie szyi Alyss znajduje się szeroka blizna biegnąca od środka jej gardła do dołu lewego ucha. Jest śladem po wampirze, który wymordował jej rodzinę. Sam jej widok sprawia, że moja szyja zaczyna nieprzyjemnie swędzieć. Alyss najczęściej ma na sobie ciemnoniebieską szatę, a na głowie nosi czarny, szpiczasty kapelusz czarownicy. Na wskazującym palcu lewej dłoni Alyss nosi rodowy pierścień z wielkim szafirem. Teoretycznie oznacza on, że jest głową rodu, lecz nie ma to znaczenia, gdyż jej rodzina nie istnieje. Nosi go ze względu na sentyment.

------------------------------------------------------------------------
Osobowość
------------------------------------------------------------------------


Alyss uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Nigdy nie przestrzegała niepasujących jej zasad i ograniczeń i wchodziła tam, gdzie nie powinno jej być. Nienawidzi dużych skupisk ludzi i za wszelką cenę ich unika. Nie boi się niczego poza koszmarem, w którym widzi wampira mordującego jej rodzinę. Opuściła szkołę, by odnaleźć wiedzę, której nie ma w książkach i odszukać osobę odpowiedzialną za zabójstwo jej rodziny. W wolnym czasie lubi zajmować się tworzeniem magicznych eliksirów. Uwielbia słodycze i nienawidzi czerwonych napojów, gdyż kojarzą jej się z krwią. Przeszłe wydarzenia sprawiły, że rzadko się uśmiecha i łatwo wyprowadzić ją z równowagi psychicznej. Bardzo dobrze widzi w ciemnościach. Byłem jedną z niewielu osób, z którymi rozmawiała.

------------------------------------------------------------------------
Umiejętności
------------------------------------------------------------------------


Alyss od siódmego roku życia uczyła się magii. Jest dobrą czarownicą, której zrozumienie magii wybiegło daleko poza ramy zwykłego ucznia Akademii z powodu prawie trzy razy dłuższego czasu nauki. Dobrze sobie radzi z większością jej typów i nie musi używać poznanych wcześniej inkantacji. Może w pewnym stopniu wpływać na obcą magię. Przeszła też trening umożliwiający jej obronę w razie braku możliwości użycia czarów. Nie jest mistrzynią sztuk walki, ale sądzę, że dałaby radę obronić się przed jakimś idiotą próbującym ją okraść w lesie. *kartka urywa się i nie wiadomo czy było na niej coś jeszcze napisane*

Offline

 
  • Index
  •  » RP
  •  » Karta Ucznia Akademii // Alyss Bieatrisa Ekaterina von Schrödinger

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mythwaronline.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.writv.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl