Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-03-02 00:01:18

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Skała nad strumykiem

W lesie, nie daleko głównego koryta rzeki, jeden z jej odnóż ciągnął się do ogromnych rozmiarów skały, niewiele niższej od drzew, których w tym miejscu nie było. Zamiast nich było dużo zieleni, a im bliżej skały i rzeki — również kwiatów. Skałę z różnych stron otaczały mniejsze głazy. Woń kwiatów była silna i odciskała swoje piętno w powietrzu, a wśród ich zachęcającego zapachu trudno było wyczuć bukiet halucygenów. Idąc w stronę centrum lasu można dotrzeć wydeptaną ścieżkę.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#2 2016-03-02 22:58:28

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

Yumiko po niespełna kilku minutach była już w centrum lasu. W porównaniu do środka dnia w lesie można było zobaczyć więcej dziwnych stworzeń. Nie był to czas żeby się na nich skupiać lecz można było zobaczyć wrogość w ich oczach. Dzięki swojej zwinności bez problematycznie przemknęła między nimi nie zwracając na sobie ich uwagi. Upłynęło jeszcze trochę czasu nim Yumiko dojrzała tajemniczą dróżkę. Wcześniej była pewna, że nie znajdzie  już w tym lesie żadnej inwencji "ludzkiej" lecz wygląda na to, że się myliła. Nie zaszkodziło więc sprawdzić dokąd owa ścieżka prowadzi. Bardzo prawdopodobna, że Kenta pomyślał tak samo przechadzając się po tym lesie. Im dalej podążała tym lepiej mogła wyczuć, że ktoś przebywa w tej okolicy, a także zaczynała unosić się woń najdziwniejszych i najróżniejszych kwiatów. Po chwili znalazła się przy strumyku koło którego stała kompletnie nie pasująca do reszty otoczenia wolno stojąca skała. Skoro zaszła tak daleko trzeba było sprawdzić i skałę, szybko więc wspięła się na kamienny głaz. Jak można się było spodziewać znajdował się tam zagubiony od dłuższego czasu Akamori. Spał jak zabity więc jedyne co pozostało do zrobienia to go obudzić.
- Wstawaj! - wydała z siebie najgłośniejszy szept jaki potrafiła nie chcąc krzyczes w środku lasu, tym samym szturchając chłopaka.

Offline

 

#3 2016-03-03 17:34:12

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

Słodki szept obudził Kente o dziwo, przecież w domu nawet 3 budziki na pełną moc nie są w stanie go obudzić a tutaj wystarczył delikatne szept dziewczyny. Kenta powoli zaczął otwierać oczy ujrzawszy Yumiko, podskoczył ze zdziwienia.
-Yumiko, co ty tutaj robisz? -Powoli rozglądając się wokół siebie.-I mam jeszcze drugie pytanie, czemu jesteśmy na środku plaży.-To co Kenta widział różniło się trochę od rzeczywistości. Zamiast lasu widział palmy a skałę uznawał za piasek.Dlatego mogło to trochę zdziwić dziewczynę, gdy demon przemielił kawałek skały na proszek i przesypał go przez palce jak zwyczajny piasek.

Offline

 

#4 2016-03-03 18:25:14

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

Yumiko lekko zamurowała odpowiedz Kenty lecz założyła, że znając chłopaka, mimo że się obudził myślami śnił jeszcze o najróżniejszych rzeczach.
- Muszę cię lekko zasmucić, gdyż nie jest to środek plaży, lecz lasu, do tego było by miło jakbyś chociaż spróbował wyjaśnić dlaczego zamiast wrócić do obozowiska śpisz w takim miejscu - wypowiedziała się Yumiko czekając na jakąś odpowiedź od Kenty. Kenta jednak nadal rozglądał się dziwnie po okolicy, jakby naprawdę był gdzieś indziej niż widziała to Yumiko.

Ostatnio edytowany przez Yumihei (2016-03-03 18:25:46)

Offline

 

#5 2016-03-03 18:31:16

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

-Jak to nie jesteśmy na plaży, przecież widzę te palmy, nawet piasku jestem w stanie dotknąć...ale, jeżeli się chwile zastanowić to ostatnie co pamiętam to, że pobiegłem do lasu i dotarłem to źródła strumyka i po czym wspiąłem się na skałę z której wypływała woda. A następnie zrobiłem się trochę śpiący i teraz znalazłem się na plaży. Yumiko... czy ty umiesz magię teleportacji i nas przeniosłaś w to miejsce?

Offline

 

#6 2016-03-06 15:09:35

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

- O teleportacji nic nie wiem i mogę ci przysiąść że jesteśmy w lesie - Odpowiedziała na pytanie Kenty. Zaczynała się trochę martwić o chłopaka, gdyż jego wyobrażenia zaczynały wyglądać coraz bardziej podejrzanie. Z początku wyglądało to jakby jeszcze śnił ale minęło trochę czasu i ta opcję trzeba było odrzucić.
- Nie przypominasz sobie czy nie zjadłeś lub nie wypiłeś czegoś co mogło by ci zaszkodzić? - Dodała po chwili.

Offline

 

#7 2016-03-06 15:36:28

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

- Piłem z tego źródła, a jeść to nic nie jadłem. Ogółem głodny jestem. - Brzuch Kenty potwierdził słowa chłopaka głośnym burknięciem. Chłopak jeszcze raz obejrzał się wokół siebie, żeby zobaczyć czy faktycznie nie są na plaży, ale mógłby przysiąść, że znajdują się na plaży, przy okazji zauważył śliczny strój kąpielowy koleżanki. Wcześniej nie dało się tego zauważyć w codziennych ciuchach elfki, ale Yumiko miała zdecydowanie czym oddychać mimo swojej małej i szczupłej postury. - Yumiko masz śliczny strój kąpielowy.

Offline

 

#8 2016-03-06 16:05:00

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

- Niestety ten strój kąpielowy tez sobie tylko wymyśliłeś, to wszystko musi być przez tą wodę, którą wypiłeś - odpowiedziała Chłopakowi - Skoro jesteś głodny to powinniśmy się pośpieszyć i wrócić do obozowiska. Puszczenie cię w przestworza było by trochę ryzykowne w twoim stanie, więc lepiej będzie pójść pieszo. Tylko nie zjedz lub nie wypij nic po drodze bo jeszcze ci się pogorszy.

Offline

 

#9 2016-03-06 22:00:44

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

-Dobrze, psze Pani!-Kenta  ochoczo odpowiedział z uniesiona prawa ręka. -Ale ty prowadzisz.  -Mimo, że chłopak zastanawiał się jak Yumiko z plaży chce znowu wrócić do lasu, ale takie myśli były mu niepotrzebne bo wierzył 100% w elfia przyjaciółkę. Mimo eleganckiego chodu Kontynuować ciągle się o coś potykal mimo że dla niego teren był płaski i piaskowaty to rzeczywistość tak łatwa nie była i ciągle  podrzucala mu korzenie pod nogi. -Yumiko... Tak,ogółem czemu poszłaś mnie szukać?

Offline

 

#10 2016-03-07 19:29:07

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

— Bo przy twojej głupocie, nie możliwe jest Cię zostawić samemu sobie — odpowiedziała Olivia, pojawiając się przed nimi z założonymi rękoma. Patrzyła na Kente z dołu, jakby mogła go zabić, jednak jej powieki były spuchnięte od łez i strachu przed Szatanem i innego rodzaju konsekwencjami. Ona naprawdę starała się być kochaną nauczycielką, więc czemu kochana dyrekcja szkoły pokarała ją takim idiotą?! I czemu dostała wycieczkę w dzień taki a nie inny?! Teraz będzie musiała wymyślić jakąś karę jako rodzaj dyscypliny, a co może zadziałać na takiego ignoranta, który pierdnięciem może spalić pół lasu jakby się postarał?
Dopiero wtedy zauważyła zmiany w twarzy Kenty, jego źrenice były dwa razy większe, a powieki zmrożone. Przytłoczona tą świadomością zapytała z niedowierzaniem:
— Ty... ćpałeś?


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#11 2016-03-08 16:40:40

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

Z wyciągnięta ręką to przodu jakby na znak powitania tak dawno niewiedzanej nauczycielki.
-Proszę Pani ja... Ja nic nie cpalem. Tylko piłem wodę po, której zasnalem i tak mnie znalazła Yumiko w stroju kapielowymna tej plaży...-na chwilę przerwał  przyglądając się nauczycielce z większym zainteresowaniem. - Tak przy okazji proszę pani... To całkiem odważny i ładny strój pani założyła jak na swój... -Reakcji nauczycielki Kenta już nie pamięta, bo zanim zdążyła się odezwać chłopak padł na glebę. I jedyny dźwięk jaki się przy tym wydobył było głośne chrapanie.

Offline

 

#12 2016-03-08 19:39:25

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

Wciąż jeszcze byli przed lasem, a wokół nich rozprzestrzeniona była trawa i kwiaty. Ziemia pod nimi była miękka, a jak się chwilę później okazało — za miękka. Po głośnym upadku Kenty, dało radę usłyszeć pojedyncze chrapnięcie, a potem grzmot, gdy ziemia pod nim się rozpadła. Olivia szybko odskoczyła do tyłu, kiedy jej uczeń spadał i zaczepiał się o długie korzenia drzew wokół. Jeśli spadnie, to znajdzie się w podziemnym tunelu.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#13 2016-03-08 21:02:41

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

Jako, że Yumiko szła krok w krok przed Kentą nie była w stanie uratować się od spadnięcia wraz z nim. Na szczęście nie spała jak on i nic się jej przy tym nie stało, kiedy Kenta był cały zadrapany przez wszelakie korzenie i gałęzie. Oboje po krótkim locie wylądowali w podziemnym tunelu. Było to jakieś tajemnicze przejście najwyraźniej nie wykorzystywane od lat, gdyż całe pokryte było bluszczem. Pierwsze co należało sprawdzić to jak ma się po takim niespodziewanym upadku chłopak.
- Nic ci nie jest? - zapytała wyciągając rękę ku Akamoriemu aby pomóc mu wstać. Ciekawiło ją też jak widzi tą sytuację po tym co zażył ale nie było to teraz najważniejsze.

Ostatnio edytowany przez Yumihei (2016-03-08 21:02:59)

Offline

 

#14 2016-03-08 22:09:14

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Skała nad strumykiem

-Auu, to trochę bolało. -Powiedział Kenta to Yumiko chwytając jej wyciągniętą rękę. - Yumiko... Najpierw las a teraz tunel miłości? Co się przy tobie budzę jestem w coraz frapujących miejscach. Jednak jak to w każdych bajkach tak samo działanie halucynogenu musiało się skończyć, może miały by dłuży wpływ na chłopaka gdyby nie został on ranny. Wtedy obudziła się jego krew demona, która w naturalny sposób przyśpieszyła regeneracje i usuwanie wpływów środków odurzających w jego organizmie.Gdy już oprzytomniało użył swojego czerwonego płomienia to oświetlenia otoczenia. Dlatego, gdy już wstał był wstanie jasno stwierdzić, że znajdują się w ciemnym CIASNYM tunelu. Nie trzeba było czekać długo na reakcje Kenty kiedy się uświadomi, że ma klaustrofobie.
- Yumiko-san gdzie my dokładnie jesteśmy? - Od razu rzucił się pod w ramiona Yumiko i chowając się za jej plecami cały roztrzęsiony spytał ponownie. - Nie jesteśmy przypadkiem w jakimś tunelu pod ziemią,prawda? Na odpowiedz nie czekał zbyt długo bo przy Kencie powstało dziwne zakrzywienie powietrza na, które Yumiko instynktownie padła na ziemie co się okazało dobrą decyzją dziewczyny ponieważ Kenta wybuchł niekontrolowanym płomieniem we wszystkie strony, trochę jak Nora. Płomień był wystarczający duży, żeby przebrnąć przez tunele i dziurę w suficie. Akurat efekt był spektakularny płomień na zewnątrz wystrzelił jak proca i skończył się gdzieś na wysokości 10 metrów.

Na szczęście w nieszczęściu Olivia zdążyła odskoczyć, ale znowu zgubiła dwóch uczniów. -Super! Jeszcze tego mi brakowało najpierw, ten debil sam się gubi, elf ma mnie w głębokim poszanowaniu i sobie idzie beze mnie, a teraz to! Serio?! Dajcie mi spokój ja wiem, was to pewnie śmieszy tam na górze, ale ja biedna myszka mam już dość! - Po policzkach Olivii zaczęły spływać potok łez, a jej kolana załamały się pod wpływem emocji i upadła. Trochę trwało zanim się uspokoiła i stwierdziła, że musi wziąć się w garść. Jeżeli nie uratuje teraz swoich uczniów, będzie musiała się spowiadać przed "bogami" świata demonów. Olivia, gdy już wstała, żeby zajrzeć do dziury która przed chwilą się sama wykopała zauważyła roślinę halucynogenną, to przez nią Akamori mógł być naćpany, ale teraz to nie było najważniejsze. Musiała sprawdzić czy wszyscy tam żyją, ale zanim dała radę zajrzeć do dziury i krzyknąć przysłowiowe "Nic wam nie jest" była zmuszona to ponownego odskoku, gdyż  wolniejsza reakcja  kosztowała ją nie tylko stratą  brwi i lekko podpaloną krzywkę, ale też życia. Bo w chwili chęci zajrzenia do dziury wybuchł z niego czerwony ogień, który zmierzał w kierunku nieba.

Offline

 

#15 2016-03-09 20:24:04

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Skała nad strumykiem

Yumiko zaskoczył nagły wybuch "Allah Akbar" Kenty i mimo że natychmiastowo upadła na ziemię nie była w stanie uniknąć lekkich obrażeń spowodowanych takim ogromnym płomieniem. Na szczęście nie było to nic poważnego i chwilę po incydencie była w stanie bez problemu wstać.
- Co to miało znaczyć!? - Zazwyczaj cicha Yumiko odpowiedziała zdenerwowanym głosem. - Nie wydaje mi się żeby taki płomień był potrzebny do oświetlenia małego tunelu. W sumie to nie ważne, po prostu stąd wylećmy. Podobna masz skrzydła to może się na coś przydadzą.

Ostatnio edytowany przez Yumihei (2016-03-09 20:24:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mythwaronline.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl www.writv.pun.pl www.am.pun.pl www.gks-klan.pun.pl