Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-10-10 21:29:15

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Gabinet Dyrektora

Miejsce, gdzie żaden z uczniów nie chciałby znaleźć się wbrew swej woli.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pokój był raczej ciemny. Najprawdopodobniej z powodu ciężkich, czerwonych kotar zakrywających okiennice. Naprzeciwko dużych, podwójnych, dębowych drzwi stało sporych rozmiarów biurko zawalone dokumentami i dziwnymi rupieciami. Siedział przy nim Dyrektor Akademii - Kurayami Souichirou. Srebrnowłosy, wyglądający na zbliżającego się do trzydziestki wampir zawzięcie skrobał coś piórem na papierach. A przynajmniej tak to wyglądało. W rzeczywistości rysował karykaturę przedstawiającą bliżej niezidentyfikowaną postać. Souichirou przerwał wykonywaną czynność, wyciągnął się w fotelu i spojrzał na wielki zegar znajdujący się nad drzwiami. Już niedługo kończy się przerwa i będzie mógł wymknąć się z tego dusznego pokoju. Może pójdzie zapolować do lasu? Nie, nie chciało mu się. Chyba pójdzie do piwnic porozmawiać z Kyoujinem. Był ciekaw czy zwariowany naukowiec wymyślił ostatnio coś ciekawego. W końcu nie widział go przez całe wakacje.
- Masz jakieś 15 minut do końca przerwy. Nie powinnaś przypadkiem powoli wracać na lekcje? - Souichirou zadał pytanie w stronę karmazynowej kanapy stojącej pod ścianą po jego prawej stronie. Leżała na niej jego młodsza siostra - Hatsushi.
- Dobrze wiesz, że mogę się tam dostać w każdej chwili Nii-sama. - odparła wampirzyca wstając - A poza tym nie mam na to ochoty. -
- Obowiązkiem ucznia jest uczęszczanie na lekcje wiesz? - zapytał Souichirou za odchodzącą siostrą. Jedyną odpowiedzią, którą uzyskał było powolne machanie ręki Hatsushi - I nie pobij za mocno trenera. - powiedział nim zamieniła się w cień.
Wampir wpatrywał się przez chwilę w przestrzeń, gdzie jeszcze przed chwilą znajdowała się dziewczyna.
- Mam nadzieję, że pójdzie na tą lekcję... - słowa Souichirou zabrzmiały cicho w ciemnym gabinecie - Cóż ja też będę się zbierał. - stwierdził i wyszedł do przedsionka pokoju - Olivia! Wychodzę! - zawołał w stronę drzwi do gabinetu swojego chowańca - Wrócę za jakieś 3 godziny, więc zajmij się uczniami, którzy tu przyjdą. -
Jego asystentka, do której skierowane były słowa westchnęła cicho.
- Powinieneś przykładać więcej wagi do swojej pracy... - powiedziała pod nosem, ale bez złości. Była do tego przyzwyczajona.
Ostatnimi odgłosami jakie dało się słyszeć w pomieszczeniu były trzaśnięcie ogromnych, drewnianych drzwi i stukot butów oddalającego się Souichirou.

W/Z

Offline

 

#2 2016-02-12 22:39:38

 Yasuhiro

Yasuhiro Kitsukami

Zarejestrowany: 2016-02-12
Posty: 58
Punktów :   

Re: Gabinet Dyrektora

Poranne promienie słoneczne nieśmiało przebijały się przez grube zasłony gabinetu, gdy Yasuhiro siedział tuż przed dyrektorem. Oddzielało ich tylko biurko, za co chłopak był niezmiernie wdzięczny. Mimo przyjaznego zachowania Saouichirou, Yasuhiro wiedział o nim wystarczająco dużo, żeby uważać, by mu nie podpaść.
- Jesteś pewien, że chcesz tak po prostu wejść w rolę ucznia? Nie boisz się... - dyrektor przerwał na chwilę, jakby szukając odpowiedniego słowa - komplikacji? - dokończył.
- Tak, panie dyrektorze. - odparł chłopak grzecznie - Uważam, że póki co będzie to najlepsze rozwiązanie. Poza tym zrobię wszystko, żeby owe "komplikacje", jak je pan nazwał, nie pojawiły się. - w tym momencie Yasuhiro wstał, ukłonił się i zaczął iść w stronę wyjścia.
- Nadal uważasz, że nie ma nic o czym mógłbyś mi... - zaczął Souichirou.
- Będzie lepiej jeśli nic nie powiem i doskonale pan o tym wie. - przerwał cicho chłopak stojąc tyłem do dyrektora - Dowidzenia. - dodał głośniej i opuścił pomieszczenie.

W/Z

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoki-hodowla.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.am.pun.pl