Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny


#1 2013-08-08 21:30:55

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Sala naszej klasy

Sala, w której nasza klasa "uczy się".

Offline

 

#2 2013-09-14 22:11:05

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Nie wiadomo jakim cudem to ona skończyła na przodzie i to jej przypadł zaszczyt otworzenia drzwi do sali, w której będzie miała się uczyć. Bez przełykania sliny, ale za to z pełną koncentracją, otworzyła szybko drzwi, by dziewczyny za długo nie czekały przez jej ociąganie, po czym sztywno wgramoliła się do pracowni. Ławki były pojedyńcze, a ona szybko usiadła przy tej usadowionej przy oknie. Uśmiechnęła sie do swoich koleżanek niepewnie i położyła swoją torbę, gdzie na dobrą sprawę były tylko 2 kanapki, zeszyt i notatnik.
- To teraz się zacznie - powiedziała na głos bardziej do siebie niż koleżanek i usiadła na swoim miejscu. Nie spodziewała się, żeby któraś nawiązała dłuższy dialog, co wcale nie znaczy, ze jej to przez myśl nie przeszło.

Ostatnio edytowany przez Shirayuki-dono (2013-09-15 21:31:26)


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#3 2013-09-15 14:14:43

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Hatsushi weszła do klasy tuż za Norą i skierowała się do ławki stojącej pośrodku sali. Usiadła na krześle i "wyjęła" z cienia swój zeszyt i pióro. Jej myśli powędrowały do Sui, gdyż lubiąca sobie pospać kotka była rano nieobecna w apartamencie. Wampirzyca miała złe przeczucia.

Offline

 

#4 2013-09-15 20:29:24

 Kaori

Yaoistyczna Łowczyni Paringów

4947291
Call me!
Skąd: Otchłań mangi
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Do klasy wpadli spóźnieni, jednak przed nauczycielką, na co Alex odetchnął z ulgą.
- Zaspaliśmy - powiedział na wejściu.
Potrząsnął głową, biorąc głęboki oddech i pokierował się do ławki z tyłu, w przerwie między ławkami Hatsushi i Nory. Obok jego miejsca była jeszcze jedna ławka, w której miał nadzieje, usiądzie Kenta. Torbę przewiesił sobie przez oparcie krzesła i usiadł na nim, rozkładając się przy tym na blacie jak do snu.


http://nyanyan.it/upload/212724_izkwn06h79cx8qmly41gav5osedubjrft2p3.gif

Offline

 

#5 2013-09-18 18:48:08

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Yumiko z niecierpliwością czekała aż lekcja się rozpocznie. Czekanie ją już tak nudziło że wolała by już zostawić iluzję w klasie i pójść liczyć liście na drzewie (lol). Jako że usiadła przy wejściu do klasy momentalnie zwróciła uwagę na otwierające się nagle drzwi. Spodziewała się już nauczycielki lecz do klasy z hukiem wparowali Alex i Kenta.

Offline

 

#6 2013-09-18 19:26:42

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Sala naszej klasy

Kenta wbiegł od razu za Alexem, przy czym dał chłopakowi wyjaśnić ich spóźnienie. Na szczęście zdążyli przed nauczycielem. Alex od razu podbiegł do ławki bliżej Nory. Kenta usiadł przy ostatniej wolnej, po prawej stronie Alexa. Gdy tylko zajął miejsce, od razu odłożył torbę, wyjmując z niej poduszkę, na której miło się położył.

Offline

 

#7 2013-09-18 21:18:28

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Kilkanaście sekund po chłopakach do pomieszczenia wpadła ich wychowawczyni. Była to białowłosa, drobna kobieta z czerwonymi oczami. Miała na sobie biały sweter i wyraźnie odcinającą się od niego czarną spódnicę do kolan. Lekko dyszała, a kilka kosmyków jej włosów było nieułożonych. Pani Mayumi poszła na swoje miejsce przed swoją klasą i przywitała się z (w większości) patrzącymi na nią uczniami.
- Witam wszystkich. Nazywam się Mayumi Olivia i jestem waszą wychowawczynią. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze pracować razem -
powiedziała lekko trzęsącym się głosem - PRAWDA PANIE AKAMORI?! - krzyknęła w stronę Kenty.
- Dlaczego jesteś zdenerwowana Olivia? - zapytała beznamiętnie Hatsushi.
- NIE jestem zdenerwowana i NIE nazywaj mnie Olivia. Jestem twoją nauczycielką. Uczniowie nie mówią do nauczycieli po imieniu. - odpowiedziała natychmiast wychowawczyni - Cholerny kot... - wyszeptała pod nosem.
- Ależ oczywiście. - odpowiedziała Hatsushi puszczając pouczenia nauczycielki mimo uszu.
- Dobrze. Zacznijmy w takim razie pierwszą lekcję wychowawczą. - powiedziała Mayumi - PAN AKAMORI TEŻ! - wrzasnęła.

Offline

 

#8 2013-09-18 22:19:29

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Sala naszej klasy

Sliniący się Kenta, podniósł lekko głowę z poduszki, tym samym wbijając wzrok w nauczycielkę. Miał niemalże spojrzenie zabójcy, ale tylko na chwile.
- Co, już jest lekcja? - Rozglądnął się po klasie. - Przepraszam, sensei, nie wyspałem się -powiedział, chowając przy tym poduszkę do torby.

Ostatnio edytowany przez Kise (2013-09-18 22:20:10)

Offline

 

#9 2013-09-18 23:22:37

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Yumiko przyglądała się tej sytuacji próbując nie okazywać własnego zmęczenia gdyż z przyjemnością także by się położyła. Takie lekcje organizacyjne zawsze ją nudziły, lecz mimo wszystko starała się wsłuchać w wychowawczynię by nie musieć później zadawać zbędnych pytań.

Offline

 

#10 2013-09-19 16:25:45

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Siedziała jak na szpilkach i jakoś niechętnie patrzyła na swoją wychowaczynie. Nic ja do tego nie pchało, jednak stwierdziła, że by należało, wiec wyprostowała się i patrzyła na niską posturę zdenerwowanej nauczycielki. Wcześniej, jak tylko chlopaki weszli, wywróciła nieco oczami na Kentę. No bo jak można być takim ignorantem i tak jawnie spać na lekcji?! Mógłby chociaż nie wyjmowac tej poduszki, jakby spanie było jedyną rzeczą w jego planach. Co do Alexa to pogodziła się z tym, że koło niej siedzi. Ktoś w końcu (niestety) musiał, a ten przynajmniej okazywał jej przynajmniej w jakiś sposób sympatię (bądź chęć zjedzenia, ale ciii). Teraz, wyprostowana jak struna starała się patrzeć na nauczycielkę i nie podpaść. Nawet jesli nie wyglądałą na zbyt groźną, to nawet u niej Szatan mógłby mieć opokę.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#11 2013-09-19 22:05:06

 Kaori

Yaoistyczna Łowczyni Paringów

4947291
Call me!
Skąd: Otchłań mangi
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Nie próbował się nawet jakoś specjalnie ukrywać z tym, że gapi się na Norę jak sroka w gnat. Dopiero kiedy nauczycielka weszła do klasy, z trudem, ale jednak, odwrócił wzrok od jej pleców.
- Doberek - powiedział do nauczycielki, uśmiechając się dość szeroko i nawet podniósł się z ławki na łokciach, żeby już nie leżeć.
- Ja się przedstawiłam, w takim razie teraz wasza kolej, proszę. - powiedziała nauczycielka, patrząc po uczniach - Może pan Akamori zacznie, skoro już się obudził? - spojrzała na Kentę.


http://nyanyan.it/upload/212724_izkwn06h79cx8qmly41gav5osedubjrft2p3.gif

Offline

 

#12 2013-09-20 23:01:14

 Kise

Perfekcyjny Kserokopiarz

Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 112
Punktów :   -3 

Re: Sala naszej klasy

Kenta od razu powstał z ławki i ruszył w stronę w tablicy. Odwrócił się w stronę uczniów z szerokim uśmiechem i zaczął opowiadać o sobie.
- Jestem Akamori Kenta, dwunasty syn Szatana. Moim hobby jest zbieranie informacji o świecie ludzi, a ulubionym jedzeniem torcik brzoskwiniowy. Nie lubię tłumów, nie jestem też dobry w kontaktach z innymi, ale mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy. Więc miło mi was poznać.

Offline

 

#13 2013-09-20 23:05:36

 Kaori

Yaoistyczna Łowczyni Paringów

4947291
Call me!
Skąd: Otchłań mangi
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 193
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Alex wysłuchał wypowiedzi kolegi, tylko ukradkiem zerkając w stronę Nory, gdy poczuł spojrzenie nauczycielki na sobie. Wstał i nie odchodząc od ławki, zaczął mówić.
- Nazywam się Kinzoku Alex. Należę do gatunku metalicznych smoków i jestem Smokiem Miedzianym. Uwielbiam jeść skorpiony i latać nocą w świetle księżyca - powiedział, a na koniec wyszczerzył się, ukazując wszystkim swoje kiełki, po czym usiadł.
Nauczycielka przytaknęła i spojrzała dalej po ludziach, w tym wypadku na Norę, która siedziała kawałek przed Alexem.


http://nyanyan.it/upload/212724_izkwn06h79cx8qmly41gav5osedubjrft2p3.gif

Offline

 

#14 2013-09-20 23:29:46

Shirayuki-dono

Jego Upiorna Mość

2391598
Call me!
Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 213
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

No pięknie, westchnęła w myślach i, po spojrzeniu sobie na niepomalowane paznokcie, wstała, zaciskając ręce w piąstki. Bała się co mogła o sobie powiedzieć, wlaszcza że jej poprzednicy byli dość wygadani, a ona nie wiedziała nawet do jakiej rasy należy. Bała się, że ktoś jej o to zwróci uwagę.
Podeszła na miejsce wolnym, acz ciut nerwowym krokiem i zaczęła mówić dopiero jak nauczycielka ją pogoniła gestykulacją głowy.
- Cześć wszystkim, nazywam się Nora Avalon i jestem z Norwegii. - Chwila przerwy. - Prócz tego lubię biegi dlugodystansowe i spanie,  i mam nadzieje, że zostaniemy w przyjaznych stosunkach.
Wciąż rozdrażniona nauczycielka kiwnęła tylko głową, że wystarczy i spojrzała raz na Hatsushi, raz na Yumiko dając im do zrozumienia by pośpieszyła się którakolwiek.


http://25.media.tumblr.com/8c578b5bcf55433433c471b78d0c6862/tumblr_mqcp61EXcK1rzr794o1_500.jpg

Offline

 

#15 2013-09-21 11:03:10

 Kurayami-sama

Alyss Hatsushi Bieatrisa Ekaterina von Shrödinger Kurayami

Skąd: Abudabia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Re: Sala naszej klasy

Hatsushi podniosła głowę z podpierającej ją ręki i nie wstając z ławki powiedziała:
- Kurayami Hatsushi. Córka władcy wampirów. Lubię czytać, zbierać kamienie szlachetne i jeść słodkie rzeczy. Moje ulubione jedzenie to szarlotka, a picie to oczywiście krew. Poza tym nienawidzę warzyw i nie lubię gdy ktoś zakłóca spokój. Miło mi was poznać i mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy. -
Mayumi-sensei, która nawet nie słuchała Hatsushi spojrzała teraz z uśmiechem na Yumiko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoki-hodowla.pun.pl www.writv.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.gks-klan.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl