Otaku do Ataku

Otakowy zakład psychiatryczny


  • Index
  •  » RP
  •  » Dziennik Handlarza // Crona Vattern

#1 2014-02-17 20:11:05

 Yumihei

Murzyn

11283746
Call me!
Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-07-21
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Dziennik Handlarza // Crona Vattern

Crona Vattern


Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek
Data Urodzenia: 23/04
Grupa Krwi: A
Wzrost: 168cm

Opuściła mój dom mając siedemnaście lat.


------------------------------------------------------------------------
Informacje
------------------------------------------------------------------------


Crona mówiła mi, że urodziła się w bogatej rodzinie mieszkającej w centrum jednego z największych miast kontynentu. Jej ojciec ma bardzo wysoką pozycję w mieście, a jej matka zginęła w nieznanych okolicznościach, gdy dziewczyna miała trzy lata. Po urodzeniu Crona wydawała się normalnym dzieckiem, lecz po śmierci matki, którą, mimo młodego wieku bardzo przeżywała, zmieniło się to. Od tego czasu, za każdym razem gdy była smutna lub zdenerwowana wpadała w szał, zyskując niewyobrażalną siłę. Jej ojciec bał się swojej niezwykłej córki i porzucił ją poza miastem, gdy miała pięć lat. Nie przeżyłaby, gdybym akurat nieprzejeżdżał nieopodal i jej nie znalazł. Zabrałem ją do swojego miasta. Dorastała w moim domu, cały czas pamiętając o swojej przeszłości i trenowała chcąc zemścić się na ojcu oraz opanować swoją moc. Niestety żadne z nas już nie pamięta w jakim mieście się urodziła. Pamiętałem tylko że było to na południu, więc posiadając tą wskazówkę opuściła mój dom.
------------------------------------------------------------------------
Wygląd
------------------------------------------------------------------------


Crona ma długie, czarne włosy, które robią się czerwone, gdy się wścieka. Ma duże, ciemnobrązowe oczy. Budową ciała nie wyróżnia się na tle innych dziewczyn w jej wieku. Ma perfekcyjną kondycję i siłę znacznie przewyższającą większość ludzi nawet, gdy nie korzysta ze swojej mocy. Nad prawym okiem ma bliznę, która pozostała po ranie powstałej najprawdopodobniej wtedy gdy została porzucona przez ojca. Nosi skórzane spodnie sięgające do połowy łydek i skórzaną kurtkę bez rękawów, z kapturem. Na szyi ma łańcuszek ze srebrnym wisiorkiem.

------------------------------------------------------------------------
Osobowość
------------------------------------------------------------------------


Crona lubi spędzać czas sama i nie lubi być w centrum uwagi innych. Boi się rzeczy, które przypominają jej o dzieciństwie. Chce zemścić się na ojcu i opanować swoją moc. Jej hobby jest pływanie, co zresztą robi bardzo dobrze. Uwielbia ryby i nienawidzi zbyt ostrych potraw. Zazwyczaj jest opanowana, ale gdy coś ją zdenerwuje, to nie da się jej powstrzymać.

------------------------------------------------------------------------
Umiejętności
------------------------------------------------------------------------


Crona jest bardzo silna, co sprawia, że jest świetna w walce wręcz. Gdy coś ją zdenerwuje, a jej moc się aktywuje, to jej siła wzrasta kilkukrotnie. Może wtedy bez większego problemu podnosić chociażby wielkie głazy lub z podobną łatwością je na przykład zniszczyć.

Ostatnio edytowany przez Yumihei (2014-02-23 23:46:58)

Offline

 
  • Index
  •  » RP
  •  » Dziennik Handlarza // Crona Vattern

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.am.pun.pl www.smoki-hodowla.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.maxi-bit.pun.pl www.gks-klan.pun.pl